Природничо-географічний факультет підтримує зв'язок зі своїми випускниками

Природничо-географічний факультет пишається своїми випускниками і підтримує з ними постійний зв'язок.

3 червня 2021 р. гарант освітньої програми 014 Середня освіта (географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти А.О. Корнус зустрівся з випускницями природничо-географічного 2007 року О.Ю. Піскуновою та І.М. Майковською. З вчителькою географії Шосткинського НВК «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 – ДНЗ» О.Ю. Піскуновою були обговорені питання організації шкільної-краєзнавчо-туристичної роботи та підготовки здобувачів вищої освіти до неї.

izobrazhenie viber 2021 06 03 09 02 22 56040 izobrazhenie viber 2021 06 03 09 02 38 c6eb6

І.М. Майковська розповіла, як знання з географії допомагають у її роботі агента з нерухомості та про своє бачення поліпшення діяльності Асоціації випускників університету.

26 травня 2021 р. гарант освітньої програми 014 Середня освіта (географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти А.О. Корнус зустрівся з випускницею СумДПУ імені А.С. Макаренка за названою освітньою програмою, вчителькою географії та природознавства Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні О.О. Корнійчук.

izobrazhenie viber 2021 05 29 11 16 36 18b88

На зустрічі було обговорено сучасну програму шкільного курсу географії, можливості удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти за названою освітньою програмою з урахуванням актуальних потреб шкільної географічної освіти.