Навчальна практика з біології (Методика навчання біології, ЦЕНТУМ, 632і, 2020-2021 н.р.)

3 червня 2021 р. за програмою навчальної практики з «Методики навчання біології» (керівник – канд. біол. наук, доцент В.М. Торяник) іноземні студенти 632 гр., що здобувають вищу освіту за ОПП 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), здійснили навчальну екскурсію до Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Співробітники ЦЕНТУМу ознайомили студентів з його діяльністю як комплексного позашкільного навчального закладу, серед основних напрямків діяльності якого є біологічний, екологічний, природоохоронний, валеологічний, дослідно-експериментальний. В процесі екскурсії студенти пройшлися екологічною стежкою ботанічного саду місцевого значення «Юннатівський», відвідали теплицю, де розміщена колекція сукулентів, представлена, зокрема, 300 видами кактусів.