Три дні тривала навчальна практика із тваринництва

Три дні тривала навчальна практика із тваринництва, яку передбачено для студентів 3 курсу (ОПП 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і ОПП 091 Біологія).

Екскурсії вийшли, як і мало бути, інформативними, пізнавальними й емоційними!

День 1. Контактний зоопарк «Бабусине подвір’я». Під час екскурсії студенти дізналися про історію утворення зоопарку, головні засади організації і діяльності такої установи. Крім того, майбутні науковці і вчителі біології ознайомилися з видовим складом тварин подвір’я і умови їх утримання. Студенти мали можливість їх погодувати і попестити. Наприкінці екскурсії було організовано диспут на тему «Моє відношення до контактних зоопарків: за і проти».

День 2. Сумська кінно-спортивна школа. На сьогодні ця установа є одним з двох подібних державних закладів в Україні. Під час екскурсії студенти поглибили свої знання щодо біології коней, ознайомилися з умовами їх утримання, правилами запрягання і присвоєння імен та ін. Екскурсанти мали можливість погодувати коней і погладити їх. Окремо розглядалося питання кінного спорту й іпотерапії.

Родзинкою цього дня стала їзда студентів верхи на коні під керуванням інструктора.

День 3. Молочно-товарна ферма племінного заводу по розведенню української бурої та чорно-рябої молочних порід (с. Ясени Сумського району).

Цього дня студенти опинилися на справжній функціонуючій фермі. Вони мали можливість поглибити свої знання щодо біології великої рогатої худоби, безпосередньо ознайомитися з усіма технологічними процесами розведення і утримання ВРХ – від штучного запліднення і отелення до отримання молока.