Орнітологічна екскурсія в ботанічному саду

Чудова можливість сумістити дві корисні і приємні справи випала сум’янам цієї суботи - 12 червня 2021 року – неквапливо спостерігати за птахами через потужні біноклі та одночасно насичатися ароматом квітучих рослин ботанічного саду.

Із дев’ятої ранку ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка гостинно вітав усіх, хто бажав взяти участь в орнітологічній екскурсії, яку проводила к.пед.н., ст. викладач кафедри біології людини та тварин природничо-географічного факультету Пташенчук О.О.

Приємно, що на екскурсію завітали цілими родинами) Задоволення отримали всі – дорослі від спостереження за птахами (за батьківським піклуванням сорок, іграми молодих дятлів, гордовитою поставою припутня, дзвінкою піснею кропив’янки чорноголової, височезного польоту серпокрильців та ін.); діти від спілкування з грайливими білками і загадковими виноградними равликами; немовлятам же найбільше сподобалося свіже повітря.

Сподіваємося, що такі екскурсії стануть доброю традицією, тому слідкуйте на подальшими оголошеннями)