Навчальна практика з біології 2021 року

Ось і завершилася навчальна практика з біології 2021 року.

Студенти спеціальності 014 Середня освіта Біологія разом із викладачем Латишевим В. мали нагоду відвідати представників орнітофауни Африки та Австралії на страусиній фермі, також поспілкуватися із сім'єю єнотів, у яких зовсім нещодавно відбулося поповнення чудовими грайливими малюками, насолодитися пікантним співом павичів, спробували розбудити бобрів, що солодко спали у своїй домівці та багато іншого.

Крім того, цікава подорож видалась на кінну ферму в селі Битиця, де студенти не тільки пройшли майстер-класи з осідлання коней та основам кінних прогулянок, а також згодували цим граційним тваринам не один кілограм цукру та бубликів.

Під час проходження практики студенти отримали цінні поради щодо обраної професії від начальника еколого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, де встигли побувати на екскурсії, а також практичні навички біолога-дослідника у польових умовах та вміння користуватись спеціальним обладнанням в експедиції до Гетьманського парку, яку очолив к.б.н. Говорун О.В..

Перебуваючи в експедиції неподалік від славетного міста Тростянець, не могли не відвідати садибу Л.Є. Кінга, музей шоколаду, «Круглий двір» та опинитися в чудовій атмосфері чарівного міста.

Окрім виконання завдань, що передбачені на практиці підвищення вмінь проводити досліди та опановувати методики спостереження в природі здобувачі отримали і м’які навички «Soft skills» бачачи та вирішуючи певні проблемні завдання та самостійно долаючи їх. Жодна екскурсія в природу і до видатних об’єктів регіону не проходила без умінь студентів обробляти отриману інформацію виділяти найбільш цікаву та потрібну що відображено у звітах та польових щоденниках. В екскурсійній роботі майбутні фахівці показали свою комунікабельність та вміння швидкої адаптації до змін.