25 травня учні 2-го класу Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів № 17 здійснили захопливу та надзвичайно пізнавальну мандрівку у світ науки.
Вони завітали на екскурсію до зоологічного музею кафедри біології та МНБ Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
Юні дослідники мали змогу відвідати одразу кілька унікальних локацій:
- музей зоології безхребетних тварин, де діти дізналися про таємниці найменших, але таких важливих живих організмів;
- музей зоології хребетних тварин, який вразив школярів різноманіттям птахів, ссавців та інших представників фауни;
- віварій, де діти змогли наживо поспостерігати за тваринами.
Особливою частиною екскурсії стала розповідь про небезпечних та отруйних істот, яку провела співробітниця кафедри Ірина Шевченко. Вона в доступній та цікавій формі розповіла малечі про тих, з ким слід бути вкрай обережними в природі.
Діти дізналися багато нового та корисного про: підступних паразитів (гельмінтів); одного з найнебезпечніших павуків України – каракурта; гігантських ос – шершнів; екзотичних, але смертоносних отруйних молюсків.
Цей візит став для другокласників не лише яскравою пригодою, а й важливим уроком екологічної грамотності та безпечної поведінки в довкіллі.