Навчальна практика з біології в урочищі «Спадщанський ліс»

З метою вивчення та закріплення на практиці методів дослідницької роботи в польових і лабораторних умовах, поглибленого вивчення місцевої флори та рослинності, для студентів природничо-географічного факультету щороку проводиться навчальна практика з ботаніки.

Одним із її завдань є ознайомлення із видовим різноманіттям рослин Сумської області. Як правило це відбувається у межах територій м. Суми та Сумського району. Цього річ студентами 1 курсу спеціальності 091 Біологія з метою комплексного дослідження рослинного покриву лісів Сумщини було обстежено лісовий масив урочища «Спадщанський ліс», що знаходиться у Конотопському районі Сумської області. Протягом екскурсії студенти мали змогу ознайомитися із флорою регіону, у польових умовах закріпили знання із морфології та екології рослин, отримані під час вивчення курсу «Ботаніка».

Крім того, студентами-біологами  разом із студенти 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) було відвідано КЗ Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивлі», з яким у СумДПУ імені А.С. Макаренка укладений договір про співпрацю. Висловлюємо щиру подяку директору заповідника С. В. Тупику та зав. музеєм «Парк радянського періоду» І. В. Денисенку за проведені екскурсії, під час яких студенти мали змогу ознайомитися з історією партизанського руху на Сумщині, та іншими пам’ятками історії та культури регіону.