Участь у семінарі-практикумі «Сьогодення та перспективи Великописарівської станції юних натуралістів»

24 липня 2021 року старший викладач кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук Данильченко О.С разом із Панченко С.М. (доктор біол. наук, начальник наукового відділу Гетьманського національного природного парку) та Куцоконь Ю.К. (канд. біол. наук, старший науковий співробітник відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України) взяла участь у літньому семінарі-практикумі «Сьогодення та перспективи Великописарівської станції юних натуралістів».

Протягом насиченого дня у ході польових досліджень для вихованців станції юних натуралістів проведено майстер-клас на ключовій ділянці по оцінці екологічного стану річки Ворскла, проведено гідрологічні дослідження живого водного перерізу річки Ворскла та  здійснено консультування учнів – слухачів Малої академії наук України щодо подальших науково-дослідницьких проєктів.