Відкриті заняття на кафедрі загальної та регіональної географії

7 вересня 2021 року старший викладач кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук Данильченко Олена Сергіївна провела відкриту лекцію на тему «Діагностичні властивості мінералів та їх класифікація» з навчальної дисципліни «Геологія» для студентів першого курсу спеціальності 106 Географія. Студенти вивчили діагностичні ознаки мінералів (фізичні та хімічні властивості), а також їх класифікацію.

У кінці лекції були сформульовані узагальнюючі тези та чіткі висновки.

9 вересня 2021 року відкриту лекцію з фізичної географії України провів доцент кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук А. О. Корнус. Лекція буда прочитана для студентів 741 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія). Обидва лектори продемонстрували глибокі та системні знання своїх дисциплін, володіння увагою студентів, уміння включати їх розумову діяльність на занятті, а також знання методики проведення занять у закладі вищої освіти. Лекційний матеріал викладено в логічній послідовності ясно, чітко і доступно. Викладання матеріалу ілюструвалося мультимедійними презентаціями та великою кількістю інших наочних матеріалів. Під час лекцій підтримувався зворотній зв'язок зі студентами.