Відкрита лекція з економічної і соціальної географії

9 вересня 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії відбулася відкрита лекція завідувача кафедри, к.г.н., доц. Корнус Олесі Григорівни на тему «Географічне положення України» з навчальної дисципліни «Економічна і соціальна географія України» для студентів 741 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

Відкрита лекція проведена відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Матеріал лекції був насичений науковими фактами та ілюстративним матеріалом. У ході лекції було розглянуто основні питання географічного положення України та встановлено його переваги та недоліки. Під час лекції викладач застосовувала різноманітні методи викладання, у т.ч. проблемний метод, елементи ігрових, дослідницьких та інтерактивних технологій тощо.