Початок декади академічної доброчесності

З 13 по 24 вересня 2021 року в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка триватиме декада академічної доброчесності.

Перед її початком науково-педагогічні працівники кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії обговорили відповідний план заходів. Зокрема: знайомство першокурсників із принципами академічної доброчесності та наслідками недоброчесної поведінки в університеті; пояснення студентам основних кроків написання якісних текстів, для створення яких використовуються лише достовірні джерела інформації та недопущення плагіату, фальсифікації та фабрикування даних; розгляд питань дотримання академічної етики в науковій діяльності та захисту від публікацій в "хижацьких" журналах; переходу до електронних журналів контролю навчальних досягнень з метою прозорості оцінювання студентів тощо. Науково-педагогічні працівники новоствореної кафедри підписали декларації про академічну доброчесність.