Екскурсія до Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

14 вересня 2021 р. в рамках вивчення навчальної дисципліни «Географія Сумської області» студенти 732 групи, разом із в.о. зав. кафедри загальної та регіональної географії, доцентом О.Г. Корнус відвідали Комунальний заклад Сумської обласної ради – Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, який включено до переліку найбільших позашкільних навчальних закладів України.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з роботою освітнього закладу.  Крім того, студенти мали можливість зі зразковим обласним музеєм туризму і краєзнавства, який засновано 23 травня 1998 року з нагоди 50-річчя розвитку дитячого туризму на Сумщині. Музей налічує близько двох тисяч експонатів, що розповідають про туристський рух в області. У музеї зберігаються культурні пам’ятки нашого народу, серед них – сорочки й рушники, предмети побуту, посуд, знаряддя праці. Студенти могли торкнутися руками старовинного одягу чи поміряти його на себе. Також дізналися про гуртки, які діють на базі музею – «Юних екскурсоводів», клуби за інтересами: клуб зустрічі з цікавими людьми «Сумчани», «Знавці рідного краю», та клуб вихідного дня «Краєзнавча світлиця». У підсумку студенти зіграли в географічне лото «Пізнаємо Сумщину» та змогли перевірити свої знання, отримані під час вивчення навчальної дисципліни «Географія Сумської області». Дякує керівництву закладу та співробітникам краєзнавчо-туристичного відділу за цікаву і пізнавальну екскурсію.