Реалізація принципів академічної доброчесності на ПГФ

15 вересня відбувся семінар на тему: «Реалізація принципів академічної доброчесності серед студентської молоді» в рамках декади академічної доброчесності, в якому взяли участь студенти-магістри 2-го року навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) під керівництвом к. пед. наук, доцента Генкал Світлани Едуардівни.

На передодні захисту кваліфікаційних робіт за ОКР «Магістр» проблема академічної доброчесності є надзвичайно актуальною.

Під час семінару студентами було проаналізовано державні документи, положення про систему забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка та опрацьовано кодекс академічної доброчесності.

Проведено дискусію щодо проявів та наслідків тривалих та системних порушень академічної доброчесності.

Студенти ознайомилися з зарубіжним досвідом  та обговорили заходи щодо впровадження принципів академічної доброчесності в університеті.