Відкрита лекція ст. викладача кафедри загальної та регіональної географії Король О.М.

9 вересня ст. викладачем кафедри загальної та регіональної географії була проведена відкрита лекція з дисципліни «Геоінформаційні системи та бази даних».

Студенти 712 групи природничо-географічного факультету ознайомилися з темою «Апаратне та програмне забезпечення. Види та склад сучасної платформи ГІС», під час якої було встановлено параметри сучасних комп’ютерів, завдяки яким можна встановити відповідне програмне забезпечення. А також були розглянуті види сучасної платформи ГІС (відкриті, комерційні) та її склад. Студенти мали змогу отримати візуальне підтвердження роботи в середовищі програмного забезпечення ArcGis, завдяки офіційно закупленому програмному забезпеченню.