Академічна доброчесність в освітньому процесі майбутніх вчителів географії

20 вересня 2021 року куратор 741 групи к.г.н., доц., в.о. зав. кафедри Корнус О.Г. провела зі студентами кураторську годину на тему «Академічна доброчесність в освітньому процесі майбутніх вчителів географії». Спільно зі студентами було обговорено види академічної недоброчесності (самоплагіат, академічний плагіат, необ’єктивне оцінювання, списування, фабрикація, фальсифікація, обман, хабарництво тощо), розглянуто основні принципи академічної доброчесності та етику поведінки майбутніх вчителів географії.

Враховуючи, що 741 група є випусковою, було розглянуто етичні принципи, визначені Законом України «Про освіту», якими повинні керуватися як студенти, так і викладачі та вчителі при провадженні наукової діяльності.