Декада академічної доброчесності

Доцент кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Касьяненко Г. Я. провів зі студентами 621 групи кураторську годину, присвячену питанням академічної доброчесності.

Під час бесіди обговорені місце і роль академічної доброчесності на етапі інтеграції національної освіти і науки в Європейський освітній простір. На зустрічі було наголошено на необхідності неухильного дотримання засад академічної доброчесності, що визначені відповідними деклараціями учасників освітнього процесу в університеті. Касьяненко Г. Я. також детально ознайомив студентів зі структурою університетської системи забезпечення академічної доброчесності, нормативною базою її функціонування та переліком заходів, що заплановані університетом з цього питання.