Студенти ПГФ взяли участь міжнародній акції «World Cleanup Day»

Студенти природничо-географічного факультету ОР Магістр ОП 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) взяли участь у Міжнародній акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

«Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення проблеми. У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами в нашій країні, а також закликати людей до дій» – зазначила президент «Let's do it Ukraine», координатор World Cleanup Day в Україні, Юлія Мархель.