Підвищення кваліфікації вчителів географії

З початком нового 2021-2022 начального року відновилася й робота курсів підвищення кваліфікації вчителів на базі кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Вчитель географії Соснівського освітнього комплексу «ліцей – заклад дошкільної освіти» імені Анатолія Шульги Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області Сиволожський Василь Петрович в дистанційному режимі узгодив з науковим керівником доцентом кафедри загальної та регіональної географії доцентом Сюткіним Сергієм Івановичем індивідуальну програму стажування, зміст і терміни виконання завдань. Обрана програма передбачає підвищення рівня професійної компетентності у галузі методики навчання географії, ознайомлення з передовим педагогічним досвідом, набуття власного досвіду застосування інноваційних технологій реалізації змісту навчання. Як конкретний практичний результат можна розцінювати створення циклу презентацій країн світу з використанням провідних положень гуманітарно-образної концепції країнознавчого синтезу географічних даних.