Науково-методичний семінар викладачів кафедри загальної та регіональної географії

11 жовтня 2021 р. на кафедрі загальної та регіональної географії відбувся черговий викладацький науково-методичний семінар. Всі викладачі кафедри виступили з доповідями, що стосувалися їхніх досліджень в рамках кафедральної науково-дослідної теми «Географія Сумської області: особливості природи, соціально-економічного розвитку та раціонального природокористування».

В межах наукової частини семінару було заслухано й обговорено доповіді «Еколого-геоморфологічний аналіз басейново-ландшафтних систем Сумської області (А.О. Корнус), «Апробація адаптованої тест-методики "Оцінка екологічного стану річки"» (О.С. Данильченко), «Нозогеографічний моніторинг стану здоров’я сільського населення Сумської області на хвороби системи кровообігу» (О.Г. Корнус), «Трансформаційні тренди в галузевій структурі господарства Сумщини» (С.І. Сюткін») та ін. У ході методичної частини семінару викладачі обмінялися досвідом організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання на різних ОПП, діяльності студентських наукових проблемних груп у цих умовах.