Викладачка ПГФ – учасниця міжнародної конференції ICTERI 2021

29 вересня 2021 року к.пед.н., доцент, декан природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка Людмила Міронець взяла участь у міжнародній конференції ICTERI 2021 «ІКТ в освіті, наукових дослідженнях і промисловому застосуванні. Інтеграція, гармонізація та передача знань».

ICTERI — це щорічна рецензована міжнародна конференція, присвячена дослідженням у сфері інформаційних та комунікаційних технологій у бізнесі та навчанні, проектуванню і впровадженню інфраструктур ІКТ.
У рамках конференції було висвітлено наукову доповідь «Methods of Future Natural Sciences Teachers Training to Use Smart-technologies on the Basis of Learning Apps» (Алла Степанюк, Людмила Міронець, Тетяна Олендер, Іван Цідило). Людмила Міронець представила результати досліджень щодо методів підготовки майбутніх учителів природознавства до використання «розумних» технологій.