Викладачі ПГФ серед учасників ІІ Всеукраїнського гідрометеорологічного з’їзду

7-9 жовтня 2021 р. на базі гідрометеорологічного інституту Одеського державного екологічного університету проходив Другий Всеукраїнський гідрометеорологічний з’їзд.

У його роботі взяли участь керівники центральних та обласних підрозділів гідрометслужби України, представники керівництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівники гідрометеорологічних підрозділів Збройних Сил України, науковці НАН України та вищих навчальних закладів, зарубіжні гості.

Програма з‘їзду за тематикою охоплювала такі основні напрями:

Проблемні питання розвитку гідрометеорологічного обслуговування в Україні

Проблеми становлення кліматичного обслуговування як складової системи заходів з адаптації до регіональної зміни клімату;

Сучасні методи та технології гідрометеорологічних досліджень та прогнозів;

Методологічні проблеми розвитку гідрометеорології як складової наук про Землю;

Проблеми технічного переоснащення у сфері гідрометеорологічної діяльності;

Гідрометеорологічна освіта в Україні: проблеми та перспективи.

Участь у роботі з’їзду взяли участь викладачі кафедри загальної та регіональної географії А.О. Корнус, О.С. Данильченко і О.Г. Корнус, якими, разом із С.В. Клоком, була підготовлена доповідь «Використання інтерактивних методів навчання при викладанні дисциплін «Метеорологія та кліматологія» і «Гідрологія» для студентів географічних спеціальностей».