Польова практика з Методики навчання біології

Екскурсії під час навчальної практики є необхідним компонентом у підготовці вчителя-біолога, оскільки студенти мають можливість отримати наочні уявлення про природні процеси, аналізувати різні явища й робити наукові висновки.

Під час польової практики з Методики навчання біології (викладач – канд. пед. н., доцент Генкал С.Е.) студенти 642, 643, 644 груп відвідали екскурсії «Еволюція органічного світу» та «Природа рідного краю» у Сумському  Краєзнавчому музеї. Студенти ознайомилися з етапами еволюції органічного світу, цікавими експонатами, які знайдені на території Сумської області. Під час розгляду матеріалів експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» студенти дізналися, що фауна Сумської області представлена 447 видами хребетних тварин, з них 31 занесені до Червоного списку МСОП, 37 видів – до Європейського червоного списку, 135 видів – до Бернської конвенції, 108 видів – до Червоної книги України.

Студенти зробили висновок, що удосконалення змісту навчального предмету «Біологія» потребує посилення еколого-еволюційного аспекту вивчення живої природи.

Висловлюємо подяку Гаврилів Ларисі Василівні – співробітнику  Сумського  Краєзнавчого музею за цікаву екскурсію та співпрацю.