Участь географів у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю

21-22  жовтня 2021 р. викладачі кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус, О.С. Данильченко, О.М. Король, А.О. Корнус та С.І. Сюткін взяли участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «СУЧАСНІ МУЗЕЇ – ЦЕНТРИ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»,  яка була організована кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Тематика конференції передбачала розгляд актуальних проблем музейної і пам’яткоохоронної справи, краєзнавчо-біографічних аспектів сучасного музеєзнавства, особливості музейної педагогіки в Україні та світі, питанням організації музейно-педагогічної діяльність в закладах спеціальної та інклюзивній освіти тощо. Викладачі представили своє наукове дослідження «Геологічний музей - як осередок збереження унікальних зразків неживої природи», яке розкриває роботу геологічного музею Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, що діє на базі кафедри загальної та регіональної географії.