«Регіон-2021: стратегія оптимального розвитку»

21-22 жовтня 2021 р. викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус, А.О. Корнус та А. Головань взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Регіон-2021: стратегія оптимального розвитку», яка організована кафедрою соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з метою інтеграції зусиль вчених, науково-педагогічних працівників, громадських організацій, представників державної виконавчої влади, бізнес-структур для вирішення сучасних проблем оптимізації регіонального розвитку, наукових досліджень з регіонального соціально-економічного розвитку, охорони навколишнього середовища, пошуку шляхів підготовки фахівців для оптимального розвитку регіонів, розробки планів та стратегій для майбутнього регіонального розвитку.

Від кафедри була представлена доповідь на тему «Суспільно-географічна оцінка загальної захворюваності та поширеності хвороб шкіри та підшкірної клітковини серед населення Сумської області».