«День відкритих дверей на ПГФ у режимі онлайн»

26 жовтня 2021 року відбувся перший у цьому навчальному році «День відкритих дверей на ПГФ у режимі онлайн».

Зустріч з потенційними абітурієнтами провели: декан ПГФ, канд. пед. наук, доцент Міронець Людмила Петрівна,  заступник декана з наукової роботи, канд. біол. наук, доцент Литвиненко Юлія Іванівна, заступник декана з виховної роботи,  доктор філософії, старший викладач Вакал Юлія Сергіївна, студентський декан, студентка 644 гр. Дубіковська Анастасія.

Декан факультету ознайомила присутніх зі структурою факультету,  матеріальною базою кафедр, з базами навчальних практик – навчально-науковим центром «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» та біостаціонаром «Вакалівщина»; з переліком освітніх програм, за якими готують на факультеті фахівців педагогічних і непедагогічних спеціальностей; з діючими на факультеті програмами: академічної мобільності Erasmus+, неформальної, інформальної, дуальної освіти, здобуття вищої освіти за скороченим терміном.

Заступник декана з наукової роботи розповіла про різноманітні напрями та високі результати науково-дослідної роботи викладачів і студентів факультету, про існування на факультеті наукових заходів для учнівської молоді.

Заступник декана з виховної роботи проінформувала присутніх про активну участь студентів факультету у культурно-масовій, патріотичній, волонтерській діяльності, про успіхи у спорті. Особливу увагу Юлія Сергіївна приділила широким можливостям працевлаштування випускників факультету, а також ознайомила з видатними випускниками факультету.

Студентський декан переконливо розповіла присутнім про чисельні переваги навчання на ПГФ,  про існуючу на факультеті атмосферу співпраці та успіху, в якій кожний студент має можливість реалізувати свої здібності, таланти, бажання у науковій, навчальній та позанавчальній діяльності,  про цікаве і насичене студентське життя, яке відбувається на факультеті, в тому числі і в режимі онлайн!

«День відкритих дверей на ПГФ у режимі онлайн» буде проводитися кожного останнього вівторка місяця з 15.00 до 16.00 за таким графіком:

Листопад – кафедра біології та методики навчання біології

Грудень – кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії

Січень – кафедра загальної та регіональної географії

Лютий – екскурсійна програма по лабораторіях факультету,     геологічному та зоологічному музеях

Березень – студентське самоврядування ПГФ

Квітень – Навчально-науковий центр  «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С.Макаренка»

Травень – декан і деканат природничо-географічного  факультету

Запрошуємо до дружної родини природничо-географічного факультету

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка!