На кафедрі загальної та регіональної географії підбили підсумки Тижня неформальної/інформальної освіти

Тиждень неформальної/інформальної освіти − міжнародна ініціатива, яка щороку проводиться під егідою ЮНЕСКО в 50 країнах світу.

Ця ініціатива є чудовою нагодою присвятити час своєму професійному та особистісному розвитку, адже досконалість не має меж! Використовуючи можливості й технології дистанційного навчання, студенти та магістранти спеціальності 014 Середня освіта (Географія) взяли участь у різноманітних вебінарах і онлайн-тренінгах, які дають можливість підвищувати освітній рівень та розвивати soft-skills, не покидаючи власного дому. З їх допомогою здобувачі вищої освіти дізналися про цікаві новинки освітнього процесу, що дозволяють зробити уроки географії більш цікавими й продуктивними.

3a 96b9d

61a eee8b