Лекція професора УНУС, доктора географічних наук Ю.О. Кисельова для студентів-географів

9 жовтня 2020 р. в рамках академічної мобільності викладачів лекцію з Фізичної географії України для студентів природничо-географічного факультету провів професор Уманського національного університету садівництва, докт. геогр. наук Ю. О. Кисельов.

Під час лекції Юрій Олександрович зосередив увагу на проблемних аспектах походження лісостепових ландшафтів, особливостях геологічної будови та рельєфу лісостепу України. Лектор викладав матеріал супроводжуючи його численними прикладами, активно використовував міжпредметні зв'язки.

Студенти брали активну участь в обговоренні лекційного матеріалу, а наприкінці заняття висловили щирі слова вдячності Ю. О. Кисельову за цікаву та змістовну лекцію.