Гостьова лекція з «Методики навчання екології»

5-го листопада 2021 р. для студентів природничо-географічного факультету ОПП 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) проведена гостьова он-лайн лекція з «Методики навчання екології» (викладач – канд. біол. наук, доцент В.М. Торяник) на тему «Екологічна стежка як засіб навчання і виховання».

Лектор – Бур’ян Олена Миколаївна, завідувач відділу екології та краєзнавства Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради.
У ході лекції студенти ознайомилися з особливостями організації та функціонування екологічної стежки як різновиду організаційного маршруту на місцевості задля формування у школярів екологічних знань, пропаганди природоохоронної діяльності, виховання екологічної культури. Студенти віртуально пройшли по маршруту екологічної стежки ботанічного саду «Юннатівський» Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради.
В обговоренні студенти отримали вичерпні відповіді на свої запитання та висловили вдячність Олені Миколаївні за отримані знання та поради.