Новини факультету

На ПГФ проходять засідання студентських наукових проблемних груп

15 листопада 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії відбулося чергове засідання наукової проблемної групи «Геоекологічні та гідрологічні дослідження» (науковий керівник – канд. геогр. наук Данильченко О.С.).

На засіданні заслухано доповіді студентів спеціальності 014 Середня освіта (Географія) здобувачів другого рівня вищої освіти: Туркіної Ю.В. на тему «Екологічний стан річки Ворскли у межах Сумської області» (761 група), Гречаненко О.С. «Оцінка екологічного стану річки Стрілки у межах Сумської області» (СОГ-6), Березної Т.С. «Гідроекологічний стан малої річки Реть» (СОГ-6). Студенти представили результати своїх досліджень, доповіді було заслухано та обговорено. За результатами апробації студенти допущені до попереднього захисту. У рамках підготовки до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових праць у 2021/2022 навчальному році, розглянуто роботи Худик І.О. "Геологічний музей як осередок збереження унікальних зразків неживої природи" та Карнаушенка Д.П. "Сучасний стан річки Сули у межах Сумської області", які рекомендовані до участі у І турі названого конкурсу.

16 листопада 2021 р. у он-лайн форматі пройшло засідання студентської наукової проблемної групи з фізичної географії, картографії та туризму (науковий керівник – канд. геогр. наук, доц. Корнус А.О.). З доповідями виступили здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти: Омельченко Д.К. (761 група) «Географо-краєзнавча характеристика Конотопського району Сумської області», Хоменко Т.О. (761 група) «Географія Лубенського району Полтавської області: природа, населення, господарство» і Балдас Ю.О. (група СОГ-6) «Комплексна характеристика природно-ресурсного потенціалу Чернігівської області». По завершенню доповідей відбулося їх обговорення, за результатами якого висловлено відповідні рекомендації. В рамках підготовки до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових праць у 2021/2022 навчальному році, розглянуто роботи Петренка М.О. "Суспільно-географічна оцінка геодемографічних процесів (на прикладі Сумської області)" і Панченка О.В. "Система байрачно-балкових урочищ на межиріччі Псла та Хоролу як перспективна природоохоронна територія в складі регіонального ландшафтного парку «Гадяцький»", які рекомендовані до участі у І турі названого конкурсу.

 

Меню