15 листопада 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії відбулося чергове засідання наукової проблемної групи «Геоекологічні та гідрологічні дослідження» (науковий керівник – канд. геогр. наук Данильченко О.С.).
На засіданні заслухано доповіді студентів спеціальності 014 Середня освіта (Географія) здобувачів другого рівня вищої освіти: Туркіної Ю.В. на тему «Екологічний стан річки Ворскли у межах Сумської області» (761 група), Гречаненко О.С. «Оцінка екологічного стану річки Стрілки у межах Сумської області» (СОГ-6), Березної Т.С. «Гідроекологічний стан малої річки Реть» (СОГ-6). Студенти представили результати своїх досліджень, доповіді було заслухано та обговорено. За результатами апробації студенти допущені до попереднього захисту. У рамках підготовки до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових праць у 2021/2022 навчальному році, розглянуто роботи Худик І.О. "Геологічний музей як осередок збереження унікальних зразків неживої природи" та Карнаушенка Д.П. "Сучасний стан річки Сули у межах Сумської області", які рекомендовані до участі у І турі названого конкурсу.
16 листопада 2021 р. у он-лайн форматі пройшло засідання студентської наукової проблемної групи з фізичної географії, картографії та туризму (науковий керівник – канд. геогр. наук, доц. Корнус А.О.). З доповідями виступили здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти: Омельченко Д.К. (761 група) «Географо-краєзнавча характеристика Конотопського району Сумської області», Хоменко Т.О. (761 група) «Географія Лубенського району Полтавської області: природа, населення, господарство» і Балдас Ю.О. (група СОГ-6) «Комплексна характеристика природно-ресурсного потенціалу Чернігівської області». По завершенню доповідей відбулося їх обговорення, за результатами якого висловлено відповідні рекомендації. В рамках підготовки до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових праць у 2021/2022 навчальному році, розглянуто роботи Петренка М.О. "Суспільно-географічна оцінка геодемографічних процесів (на прикладі Сумської області)" і Панченка О.В. "Система байрачно-балкових урочищ на межиріччі Псла та Хоролу як перспективна природоохоронна територія в складі регіонального ландшафтного парку «Гадяцький»", які рекомендовані до участі у І турі названого конкурсу.