Підсумкова конференція з педагогічної практики

15 листопада відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики студентів ОР МАГІСТР,  спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія),  014 Середня освіта (Хімія)

Безперервна педагогічна практика проходила з 4 жовтня по 13 листопада 2021 року в закладах загальної середньої освіти.

Даний вид практики є найбільш відповідальним етапом у здобутті студентами професійної компетентності, знань, умінь та навичок вчителя, і є показником того, наскільки глибоко та усвідомлено студенти засвоїли теоретичні основи фахових дисциплін, педагогіки, спеціальних методик, оволоділи практичними уміннями організації учнівського колективу.

Студенти-практиканти відповідально поставилися до всіх завдань практики, виконали їх у повному обсязі.

Більшість студентів креативно підійшли до проведення уроків, позакласних заходів та отримали високу оцінку їхньої роботи за місцем проходження практики.

Усі студенти відзначили те, що педагогічна практика допомогла поглибити та зміцнити теоретичні знання, практичні вміння й отримати професійний досвід.