Патріотичне виховання студентів ПГФ

На презентації книги Гладкого Миколи Васильовича "Золотий епос скіфів", яка відбулася на території скіфських курганів біля с. Пустовійтівка Роменського району Сумської області, особисто був присутній студент природничо-географічного факультету Шиян Андрій.

У книзі розповідається про давні артефакти часів Скіфії, знайдені на території України та видатних діячів епохи: царя Аріанта та мудреця Анахарсіса. Місце проведення захоплює дух та поглиблює читача і слухача у ті прадавні часи. Зброя, наконечники стріл, оздоблення коней, ювелірні прикраси, ритуальні вироби, зроблені з високим рівнем майстерності давніх ковалів та ювелірів. Як наголосив під час презентації голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський, подібні читання посилять духовне виховання і загартування сьогоднішнього та майбутніх поколінь українців.