Попередній захист кваліфікаційних робіт на кафедрі біології людини, хімії та МНХ

23 листопада 2021 року на кафедрі біології людини, хімії та МНХ відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт.

Викладачами кафедри було прийнято рішення провести його у змішаному форматі з метою врахування інтересів здобувачів освіти та дотримання вимог епідемічної ситуації.

Попередній захист дипломної роботи покликаний реально оцінити рівень підготовки студента до захисту. На попередній захист магістранти підготували доповіді, в яких були відображені поставлені мета та завдання дослідження, а також шляхи їх вирішення; продемонстровані отримані результати, як наслідок вирішення поставлених завдань. Ключові моменти доповідей були відображені у презентаціях. Усі магістранти продемонстрували вільне володіння матеріалом дослідження та здатність правильно відповідати на питання стосовно суті та результатів дослідження.

За результатами попереднього захисту було прийнято рішення про допуск робіт усіх студентів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти до захисту, також були призначені рецензенти кваліфікаційних робіт.