Студентка ПГФ нагороджена грамотою Міського голови Олександра Лисенка

Колектив природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка щиро вітає Валерію Пасько із нагородою від Міського голови Олександра Лисенка.

25 листопада 2021 року відбулось нагородження активних студентів  у Молодіжному центрі "Романтика".

Студентка природничо-географічного факультету Пасько Валерія (622 гр.) була нагороджена грамотою Міського голови за високі показники у навчанні, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та з нагоди для студента.

За час навчання на природничо-географічному факультеті Валерія виявила себе як активна та старанна студентка, активна учасниця багатьох заходів, які відбуваються в межах факультету, університету та місті Суми.

Щиро вітаємо Валерію! Бажаємо здоров’я, подальших успіхів та щасливих студентських років!