Онлайн вебінар «Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів»

30 листопада 2021 року професорсько-викладацький склад кафедри загальної та регіональної географії в межах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» взяв участь в роботі вебінару «Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів».

Існування хижацьких видань, які пропонують швидку публікацію статей без процедур рецензування в обмін на високу вартість послуги, на жаль, є відомим фактом. Дуже важливо, що учасники вебінару не тільки підвищили свою обізнаність в даній сфері, але й отримали доступ до онлайн-ресурсів, які дозволяють перевіряти видання за допомогою контрольного списку критеріїв та приймати зважене остаточне рішення щодо публікації результатів своїх досліджень.