Співпраця викладачів із закладами загальної середньої освіти

Вже традиційною стала тісна співпраця викладачів природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка із закладами загальної середньої освіти міста та області в рамках роботи Ресурсного центру розвитку природничої освіти.

Матеріально-технічна база кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії дозволяє створити належні умови для проведення науково-дослідницької роботи учнів - членів МАН України. У листопаді 2021 року зав. кафедри Бабенко О.М. і ст. викладач кафедри Вакал Ю.С. організували проведення експериментальної частини дослідження хімічного складу кормів для цуценят. Тема роботи була обрана ученицею КУ ССШ І-ІІІ ст. № 29 і вчителем хімії Лихобабою Т.М., а викладачі кафедри допомогли її реалізувати та опрацювати отримані результати. Усі викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії зацікавлені й активно працюють над розвитком творчого та наукового потенціалу учнівської молоді, всебічно підтримують креативних, активних, мотивованих учнів - членів МАН України, учасників предметних олімпіад, конкурсів.