Новини факультету

Онлайн-семінар викладачів хімії

Старший викладач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Харченко Ю. В. взяла участь у онлайн-семінарі викладачів хімії, який відбувся 1 грудня 2021 р. на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Семінар був організований у рамках  роботи Ресурсного центру розвитку природничої освіти, що працює на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Організаторами було піднято надзвичайно актуальну проблему мотиваційних компонент освітньої діяльності при викладанні хімії. У своїй доповіді Харченко Ю. В. ознайомила учасників семінару із досвідом викладачів кафедри по підвищенню мотивації до вивчення хімії. Позитивне ставлення до навчального предмета залежить від його цікавості для учнів і студентів, усвідомленням ними зв’язку цього предмета з життям, його значення для суспільства та для кожної людини, а також зі зрозумілістю та доступність навчального матеріалу. Саме тому на кафедрі постійно проводяться різноманітні заходи, спрямовані на залучення молоді до  експериментальної та науково-дослідної роботи. 

Меню