Розширене засідання груп забезпечення ОПП зі спеціальності 106 Географія

15 грудня 2021 року гаранти освітніх програм 106 Географія бакалаврського та магістерського рівнів доценти Сюткін С.І. та Корнус О.Г. провели робочу зустріч з головою експертної ради стейкголдерів спеціальності 106 Географія, начальником Сумського обласного центру з гідрометеорології О.М. Пономарьовим.

Предметом обговорення стали перспективи розвитку спеціальності 106 Географія в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, розширення можливостей працевлаштування випускників, доцільність запровадження більш вузької спеціалізації тощо. За результатами засідання гарантам надано доручення узагальнити висловлені пропозиції та врахувати їх при плануванні діяльності і порядку денного засідань експертної ради стейкголдерів за спеціальністю 106 Географія на наступний 2022 рік.