Презентація наукових досліджень студентів-географів у рамках діяльності НДЛ регіональних природничо- та суспільно-географічних досліджень

16 грудня 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії у рамках діяльності Науково-дослідної лабораторії регіональних природничо- та суспільно-географічних досліджень та ресурсного центру розвитку природничої освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулося засідання наукової проблемної групи, на якому студенти 741 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія) презентували свої науково-дослідні доробки.

Основними напрямами їх дослідження були питання методики навчання географії. У своїх доповідях студенти представили своє бачення організації дистанційного навчання, визначили його переваги та недоліки, проаналізували технічні засоби для проведення уроків географії в дистанційному та очному форматі, розглянули можливості інтерактивного навчання географії.