Спільне проведення занять з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації

17 грудня 2021 року до проведення пари з географії населення в 731 групі (викладач – доцент Сюткін С.І.) на тему «Сільське розселення України» був залучений доктор географічних наук, професор кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені М.Гоголя Барановський Микола Олександрович – відомий фахівець в галузі суспільної географії, автор підручника з географії населення та монографії «Наукові засади суспільно-географічного вивчення сільських депресивних територій України».

Отримана інформація виявилася надзвичайно корисною для здобувачів вищої освіти. Цікаво було порівняти демогеографічні та соціально-економічні процеси сільських регіонів Чернігівської і Сумської областей. Низка студентів виявила бажання обрати даний науковий напрям в якості тем курсових і кваліфікаційних робіт. Микола Олександрович надав молодим науковцям поради щодо методології і методики географічних досліджень сільської місцевості та поділився власним досвідом організації таких робіт. Студенти також були запрошені до участі в Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українське Полісся: проблеми та тренди сучасного розвитку» 10-11 лютого 2022 року.