Зустріч з нашими випускниками – вчителями географії

20 грудня 2021 року доцент кафедри загальної та регіональної географії Сюткін С.І. проводив профорієнтаційний захід в Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Після його завершення відбулася робоча зустріч з випускницями кафедри, які працюють на посадах вчителів географії в цьому закладі освіти – Панасюрою Ганною Сергіївною, Парфенюк Людмилою Олексіївною, Пугач Анною Сергіївною. В ході зустрічі предметно обговорювалися можливості удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти в СумДПУ імені А.С. Макаренка за ОПП 014 Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія. Англійська мова) та 106 Географія. Щодо останньої ОПП дискутувалися доцільність та можливі напрями запровадження більш вузької спеціалізації. Усі поради в узагальненому вигляді будуть передані для врахування відповідним групам розробників.