Онлайн лабораторна робота за участю представника Ніжинського державного університету імені М. Гоголя

22 грудня 2021 року для студентів 741 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія) було проведено онлайн заняття (лабораторна робота з фізичної географії материків та океанів – викладач канд. геогр. наук Данильченко О.С.) із запрошенням провідного фахівця у галузі фізичної географії кандидата географічних наук, доцента, доцента кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені М. Гоголя Бароновської О.В., автора навчальних посібників «Фізична географія материків та океанів».

Ольга Віталіївна звернула увагу студентів на особливості материка Австралія. Викладач провела зі студентами цікаву бесіду, під час якої поставила цілу низку проблемних та цікавих питань про континент, особливу увагу звернула на головні географічні закономірності. Також студенти були запрошені до участі в Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українське Полісся: проблеми та тренди сучасного розвитку» 10-11 лютого 2022 року.