Підвищення кваліфікації викладачів кафедри біології та методики навчання біології

13 січня 2022 року в межах проходження курсів підвищення кваліфікації з культури наукової української мови доцент кафедри біології та методики навчання біології, канд. біол. наук. В. М. Торяник взяла участь у вебінарі «Цифрові лінгвістичні технології».

Основними темами вебінару були: мінливий та багатообіцяючий сучасний цифровий простір; еволюція та технологічна сингулярність; глобальний цифровий світоустрій, світові корпорації та глобальний трафік, дані IDC; плагіат, фейк та дезінформація як розпізнати та захиститися; сучасні засоби комунікаційних технологій, безпека у соціальних мережах, загрози витоків; навички кібербезпеки: протидія онлайн-шахрайству, шкідливим програмам; профілактика формування в учнів інтернет ігрової залежності; рекомендації як навчитися орієнтуватися в інформаційному середовищі за участі провідних фахівців.