Представники ПГФ серед учасників Всеукраїнського форуму «Школа політичного розвитку «Молодь ТuT»

Всеукраїнський форум «Школа політичного розвитку «Молодь ТuT», який відбувся 16-19 грудня у м. Суми, об’єднав молодь із 9 областей України: Київської, Вінницької, Харківської, Чернігівської, Одеської, Миколаївської, Львівської, Донецької, Сумської.

Протягом трьох днів вони вдосконалювали свої знання про молодіжні /студентські ради, законодавчі процеси у сфері молодіжної політики, розвиток молодіжної інфраструктури в регіонах та багато іншого. На панельних дискусіях були присутні відомі спікери зі всієї України.

Форум проводився за участі та підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнської громадської організації «Совість і надія України», а також Сумської міської ради та Молодіжної ради при Сумській міській раді.

До роботи форуму долучилися і представники кафедри біології та методики навчання біології: фахівець кафедри Олександр Депутат та студентка 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Валерія Пасько.