Участь викладачів у науковому семінарі

Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С.Макаренка 20 січня 2022 року долучились до наукового семінару, організованого кафедрою біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

У рамках міжуніверситетської співпраці доктор біологічних наук, професор Кучменко Олена Борисівна провела відкритий науковий захід для колег з Поліського національного університету та Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка а також для здобувачів освіти третього освітньо-наукового рівня освіти за спеціальністю 091 Біологія. Тема наукового семінару "Біохімічні особливості функціонування убіхінону за патологічних станів організму та старіння". Професор Кучменко О.Б. презентувала результати досліджень щодо можливості стимуляції біосинтезу убінінону в інтактних тварин при проведенні комплексів біологічно активних сполук-попередників і модуляторів його біосинтезу.
Викладачі закладів вищої освіти домовились про подальшу наукову співпрацю та обмін досвідом.