Хімічний інтенсив

Заняття з учнями закладів освіти різних рівнів - це один із важливих напрямків роботи викладачів кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Протягом останнього тижня січня на кафедрі був проведений "Хімічний інтенсив". Учні старших класів мали можливість протягом п'яти днів займатись дистанційно із фахівцями, систематизувати та поглиблювати знання, готуватись до ЗНО з хімії та отримати вичерпну інформацію з усіх питань, які цікавлять майбутніх абітурієнтів. На заняття записались учні міста Суми та Сумської області, які планують складати ЗНО з хімії.

Хімічний інтенсив розпочався 24 січня. Доцент Бабенко О.М. ознайомила учнів із особливостями проведення ЗНО у 2022 році та типами тестів з хімії; також були розглянуті типові завдання з теми "Будова атома. Періодичний закон і періодична система хімічних елементів". 25 січня ст.викладач Вакал Ю.С. запропонувала учням алгоритми розв’язку задач і запитань "на суміші". 26 січня доц. Касьяненко Г.Я. детально проаналізував матеріал теми "Окисно-відновні процеси". 27 січня доц. Харченко Ю.В. розкрила вузлові питання програми ЗНО з органічної хімії. 28 січня доц. Скляр А.М. провів заняття, на якому учні розвивали уміння розв'язувати хімічні задачі на виведення формул речовин.