Благодійна акція до Дня спонтанного прояву доброти відбулася у ННЦ «Ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка»

Оскільки, щороку 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day), співробітники  ННЦ «Ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка» разом з вихованцями відділення «Спільнота» КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня» 10 лютого провели благодійну акцію присвячену ДОБРИМ ВЧИНКАМ!

Вихованці відділення «Спільнота» зробили годівнички для птахів і разом зі співробітниками навчально-наукового центру розвісили їх по території дендрарію. Дякуємо за добру справу!