Тренувальне ЗНО-2022 з біології, географії та хімії на ПГФ

Традиційно шість років поспіль на природничо-географічному факультеті Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка взимку проводиться тренувальне тестування.

19 лютого 2022 року в рамках дня відкритих дверей Природничо-географічного факультету в Університеті було проведено тренувальне тестування з біології, географії та хімії. На зустрічі перший проректор Пшенична Любов Василівна, начальник Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання Леоненко Яна Вікторівна, директор Інституту фізичної культури Лянной Михайло Олегович та декан природничо-географічного факультету Міронець Людмила Петрівна висвітлили інформацію про переваги навчання в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, особливості вступної кампанії 2022 року, спеціальності та матеріально-технічну базу природничо-географічного факультету.

Форму проведення тренувального ЗНО було організовано як офлайн (безросередньо в приміщеннях університету), та в онлайн-режимі на платформі Zoom, яке транслювалось на YouTube-каналі кафедри біології та методики навчання біології.

Серед учасників тестування переважна більшість учнів навчальних закладів м. Суми та Сумської області, а також долучилися зацікавлені учні з Дніпропетровської, Полтавської, Харківської та Київської областей. Так, в очному тренувальному тестуванні взяли участь 119 випускників закладів загальної середньої освіти, в онлайн-форматі – 163 учасника.

Майбутні випускники під час тренувального ЗНО мали змогу ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, процедура якого була максимально наближена до основного ЗНО, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, оцінити свій рівень підготовки та отримати кваліфіковану консультацію викладачів з кожного окремого предмету.

Бажаємо успіхів майбутнім випускникам під час складання зовнішнього незалежного оцінювання та запрошуємо на навчання на Природничо-географічному факультеті. Детальна інформація на сайті факультету: https://pgf.sspu.edu.ua/