На природничо-географічному факультеті відбулася конференція «Теоретичні та прикладні аспекти досліджень з біології, географії та хімії»

29 квітня 2022 року в рамках Днів науки на природничо-географічному факультеті відбулася IV Всеукраїнська заочна наукова конференція студентів та молодих учених «Теоретичні та прикладні аспекти досліджень з біології, географії та хімії».

У роботі конференції взяли участь близько 50 учасників з багатьох регіонів України. Тематика конференції, представлена у 36 доповідях, охопила широке коло питань щодо таких напрямів як: вивчення та збереження біорізноманіття, екологічна безпека та охорона навколишнього середовища, якість довкілля та здоров'я населення, географія та природокористування, хімічні дослідження, актуальні питання методик навчання природничих дисциплін.

За результатами роботи укладено електронний збірник матеріалів конференції. Організаційний комітет оголошує щиру подяку всім учасникам наукового заходу!