На ПГФ відбулася Всеукраїнська олімпіада з біології, хімії та географії

30 квітня 2022 року з 10.00 до 12.00 у дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom проведений другий тур Всеукраїнської олімпіади з біології, хімії та географії.

Перед початком олімпіади декан природничо-географічного факультету доц. Людмила Петрівна Міронець провела для учасників олімпіади віртуальну екскурсію по природничо-географічному факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, познайомила присутніх із спеціальностями та освітньо-професійними програмами факультету, можливостями працевлаштування випускників та особливості вступу – 2022.

Цього року до ІІ туру Всеукраїнської олімпіади були допущені: з біології – 26 учасників, з географії – 22 учасники, з хімії – 11 учасників із м. Суми, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Чернігівської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Харківської та Кіровоградської областей.

Під час зустрічі учасники олімпіади отримали посилання на завдання ІІ туру олімпіади та приступили до їх виконання.

Переможці олімпіади отримають дипломи І, ІІ та ІІІ ступеню.

Вітаємо переможців!