Гостьова лекція для студентів природничо-географічного факультету

12 травня 2022 року у рамках міжуніверситетського лекторію студенти природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) долучилися до лекції з теми «Технологія світового кафе», яку проводив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Скрипник Сергій Васильович.

Спочатку лектор окреслив ознаки технології світового кафе, розкрив основні правила її реалізації та обґрунтував особливості застосування на уроках біології. Друга частина лекторію полягала в практичному демонструванні основних етапів технології.

Щиро дякуємо організаторці цієї зустрічі - завідувачці кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету, доктору педагогічних наук, професору Наталії Богданівні Грицай та вельмишановному Сергію Васильовичу за лекцію, за досвід, за популяризацію такої цікавої технології у вітчизняній методиці навчання біології!

Тримаймо освітянський стрій! Разом до Перемоги!